מפעל 
הייצור

בהמשך להצלחות פורצות הדרך של החברה, הוקם מפעל לייצור ומו”פ המשמש מעוז לעשייה מקצועית מתקדמת בעזרתם של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ונסיונו העשיר של אלי אסרף מייסד והבעלים של COVERIT. המפעל מורכב מחטיבות ייצור ושירות הנותנים מענה מושלם לצורכי הלקוח על שטח של 3 דונם, במפעל חדשני, ירוק ובטיחותי.

מחלקת התכנון והפיתוח שלנו שוקדת על תכנונים ופיתוחים ממוקדי לקוח וצרכי השוק. המחלקה עובדת בשילוב עם אדריכלים לצד ליווי הנדסי ומתגאה בפיתוחים יחודיים, טכנולוגיים ואיכותיים מזה שנים רבות. במחלקה זו נוכל אף לקחת את הצורך שלכם ולתכנן את הפיתוח והביצוע על הצד המיטבי.
מחלקת היצור מורכבת ממתפרה גדולה ובה עובדות מדויקות ומרוצות התופרות במכונות חדשיות את הבדים לצד מלחימים ואנשי יצור מהימנים ומקצועיים. מחלקת היצור שלנו עובדת תחת תקני ISO מחמירים ורואה לנגד עינה איכות ללא פשרות.

מחלקת הקונסטרוקציה מספקת עבורנו את הרכבת החלקים, ההלחמות והמידות המדויקות התפורות לכל לקוח בהתאם לתכנון שהוצג על ידי מחלקת התכנון והפיתוח לצד עבודות מקצועיות לפיתוח שיטות הצללה ייחודיות. זרוע השטח של מחלקת הקונסטרוקציה הינה מחלקת ההתקנות המורכבת מאנשי שטח בעלי תודעת שירות אדיב ומקצועי ובעלי הכשרה בלתי מתפשרת בכל הקשור לתווי תקן והדרכות בטיחות.
המפעל נולד כדי לתת קורת גג אחת לכל עובדי COVERIT ולאפשר סינרגיה מלאה בין המחלקות השונות הן ברמת פס היצור והן ברמת המטה של החברה. המפעל מתגאה במכשור הטכנולוגי החדיש שלו ובאנשים שעובדים בצל קורתו.

אהבתם שתפו עם חברים!

Share on email
דוא"ל
Share on whatsapp
וואטסאפ

שירות לקוחות

מלא\י את הפרטים הבאים ונשוב בהקדם    דילוג לתוכן